يکشنبه, 27 اسفند 1396
    /  5
عنوان : برگزاری مراسم یوم ا... 13 آبان
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۸/۱۵ 
ساعت : ۱۴:۱۰:۵۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مراسم سی و هشتمین سالروز گرامیداشت 13 ابان با حضور جمعی از مردم و دانش آموزان در لواسان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما مراسم ساعت 10 صبح روز شنبه با تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید و نواخته شدن سرود ملی اسلامی آغاز گردید. این مراسم با سخنرانی فرمانده سپاه ناحیه الغدیر سرگرد کریمی آغاز شد، همچنین فرماندار شمیرانات عزت اله خانمحمدی، سخنرانی در خصوص وقایع 13 آبان و شجاعت و زندگی شهید حسین فهمیده و روز دانش آموز نمود. دانش آموزان با حمل پلاکاردهایی با شعارهای ضد استکباری در این مراسم شرکت کردند، تعدادی از آن ها با ساخت ماکتهایی با چهره ی دونالد ترامپ به او لقب حامی تروریست دادند.

مراسم در ساعت 11 با قرائت بیانیه توسط معاون فرهنگی ستاد نماز جمعه لواسانات جناب آقای کربلایی به پایان رسید. در این مراسم که با همکاری شهرداری، شورای شهر، ستاد نماز جمعه و سپاه لواسان در سطح بخش لواسانات برگزار گردید، ایاب و ذهاب توسط مینی بوسهای شهرداری صورت گرفت. همچنین ایجاد سن و جایگاه سخنرانی به همراه صوت جایگاه از طرف واحد روابط عمومی شهرداری لواسان به بهترین شکل تزئین و در اختیار شرکت کنندگان قرار گرفت.

لازم به ذکر است با توجه به عدم حضور مهندس حیدریان به جهت شرکت در مراسم راهپیمایی اربعین ایشان با حضور در موکب 1185 این فریضه را ستود و سیزدهم آبان را به مردم شریف لواسان تبریک گفت.

 


نمایش تعداد بازدیدها : 84

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0