دوشنبه, 3 ارديبهشت 1397
عنوان : 85 درصد پیشرفت فیزیكی در فاز 1 معبر 25 متری
تاريخ :
 ۱۳۹۶/۰۹/۱۳ 
ساعت : ۱۰:۳۳:۵۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

پس از بازگشایی معبر 25 متری سبو در فاز 1، پیشرفت فیزیکی 85 درصدی در مراحل جدول کشی دیوار حائل و پیاده روسازی حاصل شده است. بنا به گفته معاونت فنی عمرانی، در طول این معبر و در پاره ای از نقاط پیاده روسازی شامل  بازگشایی، خاکبرداری، زیرسازه و اجرای لایه  بیندر به پایان رسیده و به زودی  عملیات تکمیلی آن نیز انجام خواهد شد.

دکتر کردی در خصوص  پروژه  باغ گل، نمایشگاه دائمی گل و گیاه و ساختمان رستوران  این مجموعه نیز افزود کاشی کاری دیوار و سرامیک کف مطبخ ها و نیز سنگ فرش کف زیرزمین و زیرسازی و نصب سقف کاذب در حال اجرا است، همچنین در محوطه پروژه لوله کشی پرده های آب انجام شده و تاسیسات برق و بند کشی نمای دیوار ضلع شمالی در حال اتمام است.

وی در ادامه از زیرسازی شیشه و نما در گلخانه های خشک و حاره ای این پروژه خبر داد و گفت در پروژه باغ گل و نمایشگاه دائمی گل و گیاه تلاش خواهیم کرد مجموعه ای قابل توجه و شکیلی را در شهر اجرا  نمائیم.

معاونت فنی عمرانی شهرداری از پیشرفت 90 درصدی سر درب ورودی دریاچه ها نیز خبر داد و گفت این پروژه که توسط علی حسین خان طراحی و ساخته شده در مراحل پایانی است.

وی در خصوص آبراه عبور ماهیان هم از اتمام اجرای پلکان ماهی با کارشناسی دکتر عبدلی از محیط زیست خبر داد.

دکتر کردی در بخش دیگری از سخنانش پروژه احداث ساختمان شهرداری در منطقه کلاک را در حال اجرای دیوارهای حائل در اطراف ساختمان و نیز ساخت اسکلت فلزی در قسمت زون A در کارخانه را اعلام کرد و افزود: معاونت فنی عمرانی با هماهنگی مدیریت شهری (شورا و شهردار) در خدمت رسانی به مردم در حال تلاش و انجام وظیفه است.

وی در پایان در خصوص حوضچه آرامش نیز گفت: عملیات بتن ریزی فونداسیون در حال اتمام و آرماتور بندی دیواره مخزن در این طرح در حال اجرا است.


نمایش تعداد بازدیدها : 103

بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0