پنج‌شنبه, 2 خرداد 1398
عنوان : لواسان شهری پرحاشیه و سیاسی و مظلوم
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ 
ساعت : ۱۲:۲۱:۴۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

لواسان شهیدان زیادی را در مسیر ولایت و وطن داده و حیف است اینکه به جای شناختن این شهر با ویژگی ها و جانفشانی شهدایش و مردم ولایت مدار آن بیشتر توسط ویلا هایش شناخته شود.

به گزارش روابط عمومی، صبح روز چهار شنبه 22 اسفند ماه ساعت 11:30دفتر شهردار میزبان جناب آقای دکتر امین بابایی مدیر کل امور بین الملل و روابط عمومی استانداری تهران و آقای مهندس آزاد به عنوان همراه ایشان بود.

در این دیدار که مهندس علی حیدریان شهردار لواسان و محمدرضا خندان مسئول روابط عمومی شهرداری لواسان حضور داشتند.

آیین مراسم روز شهدا در لواسان قدر شناخته شد و به عنوان نماد پایداری ایران ذکر گردید.

در ابتدا شهردار لواسان ضمن خوش آمد گویی به حاضرین حضور دکتر بابایی را موجب رونق و شکوفایی استانداری تهران برشمرد و آمادگی خود را جهت همکاری هم جانبه در چهل سالگی انقلاب و آینده پیش رو اعلام کرد.

مهندس علی حیدریان لواسان را شهری پرحاشیه سیاسی و مظلوم دانسته و نقش رسانه ها و روابط عمومی ها را در حد شفاف سازی و ادامه مسیر برجسته اعلام نمودند. ایشان نقش دکتر بابایی را به عنوان روابط عمومی استانداری تهران موثر دانسته و خوشحالی خود را از حضور این استاد ارجمند اعلام نمود و گفت : امیدواریم از علم و هنر شما بیشتر بهره ببریم.

شهردار لواسان در پایان گفت: لواسان شهیدان زیادی را در را ولایت و وطن داده و حیف است اینکه به جای شناختن این شهر با ویژگی ها و جانفشانی شهدایش و مردم ولایت مدار آن بیشتر توسط ویلا هایش شناخته شود، افراد زیادی از هنرمندان مشهور کشور در این شهر زندگی   می کنند و جهت همکاری با شهرداری لواسان اعلام آمادگی کردند.

شهردار لواسان  امنیت امروز را مدیون خون شهدا دانست و گفت ما دوست داریم به نیکی از این شهر یاد شود.بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0