پنج‌شنبه, 2 خرداد 1398
    /  2
عنوان : روابط عموم ها باید میدانی رفتار كنند
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۲/۲۳ 
ساعت : ۱۲:۲۲:۴۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

ما هر چه داریم از آبادانی گرفته آرامش  و امنیت به حرمت خون شهدا ایجاد گشته است.

به گزارش روابط عمومی، صبحروز چهار شنبه97/12/22  ساعت 11:30 جناب آقای دکتر امین بابایی مدیر کل روابط عمومی  و امور بین المل استانداری تهران بازدید دوره ای خود را به جهت نظارت بر عملکرد روابط عمومی ها و با تقویت کارائی و اثر بخشی این بخش از سازمان با حضور در دفتر شهردار لواسان مهندس علی حیدریان انجام داد.

در این دیدار که شهردار لواسان و خندان مسئول روابط عمومی حضور داشتند ایشان به نقش روابط عمومی در رفتار و عملکرد سازمانی پرداخته و گفتند : چهار چوب فضای روابط عمومی ها صرفا" مدیریتی بوده که پوسته خوشایندی نیست.

ایشان درخصوص تک بعدی بودن در سازمان گفت: روابط عمومی ها باید میدانی رفتار کنند و از تک بعدی بودن خارج گردند.

دکتر بابایی، شهردار لواسان را فردی نوگرا دانسته و گفتند: شهردار لواسان مدیریتی نوگرا داشته و این حسن مهندس علی حیدریان ستودنی است که موجب رونق کار و ایجاد فضای نشاط آور در شهر و شهرداری لواسان گردیده است.

این مقام در ادامه افزود: روابط عمومی ساده انگاری شد و باعث شده بود از اصالت خود با توجه به جهانی بودن کار و نیز حضور و تولد رسانه های نوین و نیز شهروند خبرنگارها دور مانده و انواع مخاطب خود که همه آگاه هستند را اقناع نکند و این مهم باعث می گردد مدیران جا بمانند و این جاماندگی در دنیا نوین ضربه به آنها خواهد زد.

دکتر بابائی، روابط عمومی شهرداری لواسان را جزو روابط عمومی های برتر استان تهران برشمردند و و خواستند این رویه ادامه داشته باشد تا فضای کار و روابط عمومی ها به نقطه برجسته خود هدایت شود.

در پایان این نشست مدیرکل امور بین الملل و رابط عمومی استانداری تهران ضمن قدر دانی از نگاه و زحمات شهردار لواسان تاکید کردند: نگاه آزرده شما به مسائل سیاسی و موجود لواسان را روابط عمومی ترمیم می تواند بکند.

دکتر بابائی ضمن ارج نهادن به مقام شامخ شهیدان این امنیت و آرامش را نتیجه از جان گذشتگی فداکاری و ایثار شهدای و مردم شجاع ایران دانسته و گفتند ما هر چه داریم از آبادانی گرفته آرامش و امنیت به حرمت خون شهدا ایجاد گشته است. ما باید با کار مطلوب بذر نشاط  و امیدواری را در بین مردم کاشته و نهادینه کنیم. و این محقق نمی شود مگر با تلاش  و شبانه روزی روابط عمومی و خبر گزاری ها تا کام مردم را شیرین کنند.

ایشان در ادامه به شهردار لواسان گفت: امیدوارم این تلخ کامی های سیاسی موجود پایان یابد تا موجب آزار شما و مردم شهید پرور  و شریف  لواسان نگردد و در مسیر پیش برد اهداف انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.بازگشت           چاپ چاپ         

DOURAN Portal V5.0.4.0

V5.0.4.0