دوشنبه, 5 آبان 1399
عنوان گروه خبري / اجتماعی .
  • ساعت : ۱۶:۱۴:۵۴
  • تاريخ :
     ۱۳۹۹/۰۷/۲۴ 
  • تعداد بازدید : 78
اقدامات اساسی شورای اسلامی شهر لواسان درخصوص كنترل قیمت ها
یوسف شیخی نایب رئیس شورای اسلامی شهر لواسان از بازدیدهای میدانی و تعاملات صورت گرفته این نهاد با سایر نهادهای ذیربط درخصوص کنترل قیمت میادین میوه و تره بار و نانوایی های لواسان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لواسان، یوسف شیخی صبح امروز با اشاره به برگزاری جلسه های متعدد خویش با واحدهای اصناف  و امور مالی شهرداری، تعزیرات و سایر سازمان های ذیربط تصریح کرد: یکی از مشکلاتی که متاسفانه طی سال های اخیر گریبانگیر شهروندان محترم شده عدم وجود نهاد نظارتی برای کنترل دقیق قیمت و نظارت بر عملکرد میادین تره بار و نانوایی های لواسان بوده است.

وی با اشاره به درخواست های متعدد مردمی جهت ورود شورای اسلامی به عنوان بازوی نظارتی مردم در شهر بر رسالت خود و سایر اعضای شورا که کمک به تسهیل زندگی و برقراری عدالت شهروندی است تاکید نمود.

شیخی در ادامه گفت: گام اول در راستای کنترل قیمت ها تهیه نمودارهای دقیق و کارشناسی شده در حوزه تره بار و نانوایی ها بود که به مدد واحد اصناف و مالی شهرداری انجام گردید.

ایشان با تاکید موکد بر عملیاتی کردن امور و عدم بسنده ایشان و سایر اعضای شورا بر شعار های تبلیغاتی از پیگیری مصرانه و مستمر رئیس و اعضای شورا تا حصول نتیجه خبر داد و اذعان داشت : با متخلفینی که بعد از دریافت تذکر همچنان به بی قانونی و اخذ قیمت های بالاتر از سقف معین مبادرت نمایند برابر قانون برخورد خواهد شد.

گفتنی است اولین جلسه اعضای شورا با صاحبان میادین میوه و تره بار و نانوایی های لواسان نیز روز دوشنبه  ساعت 10 صبح در سالن جلسات ساختمان شوای اسلامی شهر لواسان برگزار میگردد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0