جمعه, 28 خرداد 1400
  • ساعت : ۱۲:۳۰:۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۲۲ 
  • تعداد بازدید : 51
عید سعید فطر تجلی خدا خواهی و جشن دوری از معصیت و اوج امیدواری به مغفرت و رحمت الهی
جعفر محمدرضا بیک لواسانی شهردار لواسان، ضمن انتشار پیامی به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر این عید را تجلی خدا خواهی و جشن دوری از معصیت و اوج امیدواری به مغفرت و رحمت الهی دانست.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لواسان، در متن پیام شهردار لواسان آمده است: عید سعیدفطر موسم پایان یافتن رمضان الکریم نیست بلکه هنگام  بر آمدن انسانی نو از خاکستر‌های خویشتن خویش است؛ ‏چونان ققنوس که از خاکستر خویش دوباره متولد می‌شود. رمضان کوره ای است که  ناخالصی های آدمی را زدوده و روح وی را صیقل میدهد تا در روز عید فطر به خط جمال آشنای پروردگار در سجاده، آرام گیرد.

عید فطر تجلی خدا خواهی و جشن دوری از معصیت و اوج امیدواری به مغفرت و رحمت الهی و به فرموده ی رهبر فرزانه انقلاب روز پاداش گرفتن و رویت رحمت الهی بعد از ماه رمضان است.

اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات مومنین گرامی فرارسیدن عید سعید فطر، عید شکرگزاری توفیق عبادت و پیروزی نفس در جهاد اکبر را به پیشگاه امام عصر(عج)، مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و مردم متدین ایران اسلامی به ویژه همشهریان ولایی خویش تبریک و تهنیت عرض نموده و از خداوند متعال، رستگاری و عزت مستدام را برای همگان مسئلت می نمایم.

در پایان امید آن دارم که پس از یک ماه حضور در میهمانی و سفره پربرکت لایزال الهی در سایه سار یکرنگی، یکدلی و تعامل همه جانبه مردم و مسئولین بتوانیم در مسیر توسعه جامعه ایران اسلامی  به مدد زدودن موانع موجود تا نیل به قله های رفیع موفقیت و پیروزی در همه عرصه ها گام برداریم.

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۲

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0