دوشنبه, 11 مرداد 1400
  • ساعت : ۹:۵۵:۴۹
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۴/۲۸ 
  • تعداد بازدید : 41
عرفه فرودگاه كل یوم عاشورا
جعفرمحمدرضا بیک لواسانی شهردار لوسان با انتشار پیامی به مناسبت روز نیایش و عرفه این روز را " فرودگاه کل یوم عاشورا" خطاب نمود.

به گزارش روابط عمومی شهرداری لواسان، شهردار لواسان ضمن برگزیدن عنوان " فرودگاه کل یوم عاشورا" برای روز عرفه و نیایش تصریح کرد: در بهار فرصت عمر، روزها و شب هایی همچون لیالی قدر هستند که بهتر از هزار روز و هزار شب خواهند بود؛ روزها و شب هایی که می توان با خواندن نغمه ی «معرفت»، شهد «عبودیت» را چشید و «عرفه» از آن روزها است؛ روزی که اکسیر لطف الهی دل های زنگار گرفته از گرد و غبار عصیان و غفلت را زندگی می بخشد.

روز نیایش روزی است که در آن غبار عصیان و افسار گسیختگی از قلب ها زدوده شده و هنگامه ی حضور و شوق «توبه» است  و ملائک در آن با سبدهایی از گل واژه های رحمت الهی و طَبق هایی از شیرینی اجابت به استقبال بندگان پاک شده از زنگار میروند.

بنده نیز به نوبه خویش ضمن گرمیداشت فرا رسیدن روز عرفه نگین انگشتری ذی الحجه و نغمه زیبای شکفتن در باغ صفا و مروه، شعر مشعر دل، صفای «صفا دلان»، مروت «مروه پویان» و زمزمه ی «زمزم نوشان»، آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای یکایک همشهریان عزیز را دارم.

امتیاز :  ۴.۰۰ |  مجموع :  ۱

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0