شنبه, 8 مهر 1402
  • ساعت : ۱۳:۲۳:۵۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۲/۰۶/۲۱ 
  • تعداد بازدید : 56
جلسه هم اندیشی مدیران حوزه خدمات شهر برگزار شد.
معاون خدمات شهر از برگزاری جلسه هم اندیشی با مدیران واحدهای حوزه خدمات شهر (با عنوان قرار خدمت) روز دوشنبه مورخ 21 شهریور ماه 1402 در ساختمان اطلس خبر داد و گفت : این جلسه در راستای ارتقای کیفیت عملکرد حوزه معاونت خدمات شهری جهت ارائه خدمات مطلوب به شهر و شهروندان برگزار و وظایف جدید هریک از واحدها به مدیران مربوطه تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری ؛ طی جلسه ای که به ریاست معاون خدمات شهری و با حضور  مسئولین واحدهای مختلف خدمات شهری برگزار شد، محمدرضایوسفی در این جلسه به اهمیت و جایگاه حوزه خدمات شهری اشاره کرد و گفت: حوزه خدمات شهری به نوعی خط مقدم مدیریت شهری محسوب می شود و مهمترین و شاخص ترین وظایف ذاتی شهرداری از سوی واحدهای مختلف این معاونت اجرا می گردد. لذا بر خدمات رسانی در جهت بهبود کیفیت و مرتفع شدن مشکلات و نواقص پیش روی شهر تاکید کرد.

 

وی افزود: یکی از مهمترین اهداف مدیریت شهری ارتقای سطح رفاه شهروندان و جلب رضایت آنان است از این رو عوامل معاونت خدمات شهری به دلیل حضور مستمر و تاثیر گذار در شهر باید در ارائه خدمات رسانی به شهروندان بیش از سایر حوزه های شهرداری تلاش کنند تا شرایط فیزیکی مطلوبی در شهر ایجاد شود.

 

یوسفی در پایان به مدیران واحدهای حوزه خدمات شهری تاکید کرد علاوه بر انجام امور جاری شهر در پیگیری و توجه به مطالبات شهروندان که به طور چهره به چهره یا از طریق تماس تلفنی و سامانه الکترونیکی به کارشناسان مربوطه اطلاع رسانی می شود، دقت نظر داشته باشند

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    5.7.2.0
    V5.7.2.0